Ми сприяємо зростанню
якості!


Остерігайтесь підробок! Як перевірити оригінальність насіння?
Шановні клієнти, будьте уважні: на ринку вже почали з’являтися перші підробки! Перевірити оригінальність насіння можна за телефоном гарячої лінії:    (044) 239 10 53     або за мейлом:    npz@LN.ua
Детальніше

Новини компанії

15.09.2017
Догляд за слаборозвиненими і нерівномірними посівами ріпаку
Озимий ріпак позитивно реагує на листове підживлення азотом і мікродобривами, навіть в невеликих дозах. Особливо це актуально за умов пізніх сходів. Такі обробки в комбінації з невеликими дозами регуляторів росту необхідні для досягнення маленькими рослинами фази 5-6 і більше листків перед входом в зиму.
Завантажити
31.08.2017
Сівба озимого ріпаку до кінця вересня
Сівба озимого ріпаку активно продовжується в багатьох регіонах України. Після очікуваних опадів на вихідних планується подальша сівба в Полтавській і Дніпропетровській областях.   Відома хороша придатність швидкорослих гібридів NPZ для пізньої сівби аж до 5-7 вересня на Заході і в Центрі України. На Півдні далеко не рідкість - посіви до кінця вересня.   Передумовою для успішної пізньої сівби є хороша підготовка посівного ложа. Крім того, варто обов’язково провести припосівне внесення добрив на глибину або внесення 30 кг N/га для інтенсивнішого росту молодих рослин ріпаку. Під час сівби після дощу глибина висіву не повинна перевищувати 2 см, завдяки чому рослини ріпаку швидше проростають.   Застосуванням ґрунтового гербіциду Команд (Кломазон) у разі пізньої сівби слід знехтувати, оскільки він гальмує ріст рослин.   Результати за пізньої сівби гібридів NPZ.
Детальніше
29.08.2017
Високі врожаї озимих пшениці та ячменю SAATEN-UNION у 2017 р.
Високоврожайні сорти озимої пшениці та озимого ячменю селекції ЗААТЕН-УНІОН у 2017 році знову підтвердили свій високий потенціал урожайності з позначкою понад 100 ц/га в західних областях України.   Найвищу врожайність підприємства отримали з сортами озимої пшениці ТОБАК і БОНАНЗА, причому БОНАНЗА досягла рекордних 137 ц/га в Хмельницькій області. СКАГЕН закріпив свою позицію як високостабільний в урожайності в багатьох куточках України, залишаючись важливою опорою в інтенсивному вирощуванні озимої пшениці. Висока зимостійкість цього сорту сприяє посиленому його вирощуванню також в північно-східних областях України, де також досягають урожайності понад 80 ц/га.   Найвищі результати урожайності сортів озимого ячменю МАЙБРІТ, СКАРПІЯ і ТІТУС коливаються в діапазоні 70-80 ц/га.   Дивитись результати врожайності озимої пшениці і озимого ячменю по Україні.
Детальніше
28.08.2017
Регуляція росту восени - необхідність для надійної перезимівлі

Посіви озимого ріпаку, проведені з 1-го серпня, вже мають 3-4 листки і мають бути оброблені рістрегуляторами якомога швидше.

.

Якщо рослини ріпаку мають лише 1-2 листки і необхідно боротися з падалицею зернових, додавайте до Грамініциду 0,1-0,2 л/га Карамби або Фолікуру.

.

Також починаючи з першої обробки по 3-4-й листок постійно додавайте бор, щоб уникнути дуплистості кореня.

.

Будь-ласка, своєчасно виставляйте жовті чашки-ловушки на поля, щоб контролювати літ трача і чорного стеблового капустяного прихованохоботника.

.

Ми бажаємо Вам успіху в подальших роботах.

.

Перейти до рекомендацій з рістрегуляції.

 
Детальніше
08.08.2017
Ріпак на зрошенні
Передові господарства Півдня України на зрошенні збирають озимого ріпаку 5 т/га і більше. Яку технологію при цьому застосовують?
Завантажити
07.08.2017
Рекордні врожаї гібридів озимого ріпаку NPZ в 2017 р.
Збирання ріпаку перебуває на завершальному етапі. Топ-гібрид ШЕРПА захистив свою передову позицію з урожайності на практиці понад 55 ц/га у Великомихайловському районі Одеської області, Луцькому і Горохівському районах Волинської області.   Гібрид МЕРСЕДЕС також показує високий потенціал урожайності на Півдні і Заході України. Виробники цінують гібриди озимого ріпаку NPZ за стабільну врожайність, якої сягають попри пізню сівбу майже в жовтні і холодні та посушливі умови росту.   Слідкуйте за нашими регулярними оновленнями даних з урожайності!   Таблиця з урожайностями на Заході України.   Таблиця з урожайностями в Центрі України.   Таблиця з урожайностями на Півночі та Північному Сході України.   Таблиця з урожайностями на Півдні та Південному Сході України.
Детальніше
06.08.2017
Стрип-тілл для ріпаку
Поради тим, хто в умовах посушливого клімату планує перейти до технології стрип-тілл у вирощуванні ріпаку.
Завантажити
04.08.2017
Захист посівів озимого ріпаку від шкідників
У багатьох регіонах України вже розпочали сіяти ріпак. При цьому важливо звернути увагу на загальновідомих шкідників на озимому ріпаку.   У регіонах з тривалою посухою (як в Центрі) ми очікуємо проблем із совкою, особливо за раннього посіву, тоді як на Заході після рясних опадів у червні та липні - зростання кількості слимаків.   В обох випадках необхідні своєчасний контроль і методи боротьби.   Перейти до рекомендацій з боротьби зі шкідниками.
Детальніше
28.07.2017
4 т/га ріпаку на пісках - цілком можливо!
За рентабельністю ріпак із урожайністю 3 т/га рівноцінний 6 т/га
пшениці. Але отримати озимої пшениці 6 т/га на піщаних ґрунтах
не так просто. Передові господарства Полісся збирають ріпаку 4 т/га.
Завантажити
27.07.2017
Уже розпочалася сівба озимого ріпаку під урожай 2018 р.
Деякі підприємства на Півдні, Сході і в Центрі України вже розпочали сіяти озимий ріпак. Позитивний досвід ранньої сівби з початку серпня існує ще з 2014 року.   Стратегія суттєво більш ранньої сівби забезпечила виграш зокрема в 2015 і 2016 рр., коли з середини серпня в ґрунті практично не було вологи для проростання насіння ріпаку. В зиму ввійшли лише рослини з ранньої сівби, що були добре розвинені і мали оптимальну стадію 8-10 листків.   Вищі затрати на регулятори росту, необхідні у разі ранньої сівби вирівнюються суттєвою прибавкою урожайності.   Для ранньої сівби особливо добре підходять гібриди NPZ: АБАКУС, КСЕНОН, ТУРЕ і ТРУМПФ. Але також і інші гібриди асортименту NPZ з успіхом висівали в ранні строки протягом останніх двох років.   За ранньої сівби необхідно двічі застосовувати ефективний рострегулятор КАРАМБА Турбо.   Рання сівба на підприємствах.
Детальніше
17.07.2017
Зареєстровані три нових високоврожайних гібриди озимого ріпаку NPZ
Нові високоврожайні гібриди NPZ АТОРА, КУГА і ТУРЕ (напівкарликовий гібрид) нині зареєстровані в Україні і наявні в продажу вже цього сезону. З реєстрацією цих гібридів українським аграріям відтепер доступна найновітніша європейська генетика гібридів NPZ.   Детальну інформацію за гібридами ви знайдете на нашій сторінці в рубриці Культури.
Детальніше

Ціни на товарний ріпак

Нові сорти