Ми сприяємо зростанню
якості!

Новини компанії

28.11.2017
Українські виробники ріпаку відвідали селекційний центр NPZ у Німеччині
Компанія NPZ організувала поїздку для багаторічних успішних виробників ріпаку до Німеччини з 13-го по 17-те листопада 2017 р. Під час подорожі агрономи і керівники господарств мали змогу обмінятися досвідом в технології вирощування озимого ріпаку і зернових культур, побувати в селекційному центрі в Мальхові і на насіннєвому заводі NPZ, познайомитися з новими гібридами озимого ріпаку АТОРА і КУГА. У рамках подорожі українські аграрії також відвідали найбільшу в Європі аграрну виставку Agritechnica в м.Ганновер і змогли оглянути найновіші розробки у сфері техніки.   Приємним доповненням програми стало відвідування визначних місць у Берліні, Вісмарі і Копенгагені.
Детальніше
24.11.2017
Новий каталог ярого ріпаку 2018
Вийшов новий каталог насіння ярого ріпаку 2018. Результати урожайності гібридів селекції NPZ на великих площах на практиці протягом 2014-2017 рр. нерідко перевищували 30 ц/га. Цього року спектр ярих гібридів доповнений ДОКТРІНом і КУЛЬТУСом КЛ.
Завантажити
21.11.2017
Посіви озимого ріпаку входять в зиму в хорошому стані
Згідно останніх даних МінАПК, в Україні озимим ріпаком засіяно 847 000 га. Це більше за показники площ вирощування ріпаку в Польщі, де цією культурою зайнято 840 000 га. Таким чином, Україна цього року посіла 3-тє місце в Європі за площею посіву озимого ріпаку.   Більшість посівів у Лісостепу України входять в зиму в оптимальному стані з 8-12 листками, тоді як за оцінками фахівців NPZ  270 700 га у Степу перебувають у хорошому і середньому, а 89 300 га навіть у критичному стані.   За середньої врожайності 27,6 ц/га валовий збір урожаю наступного року може скласти ті самі 2,1 млн т, що й 2017 року, забезпечуючи тим самим стабільні ціни.   Хороший стан площ у Лісостепу і на Поліссі забезпечено завдяки послідовному переходу на ранні строки сівби до 15-го серпня, покращеній технології і своєчасним опадам.
Детальніше
09.10.2017
Ріпак виходить на перше місце за прибутковістю
Посівні площі під озимим ріпаком цього року залишились на стабільно високому рівні - 794,8 тис. га за даними МінАПК станом на 29.09.17. Проте, за власними оцінками компанії NPZ площі посіву помітно перевищили 800 тис. га. Таким чином, Україна посіла 4-те місце в світі за посівними площами озимого ріпаку з невеликим відривом від Польщі, де посівні площі склали 840 тис. га.   Компанія NPZ змогла збільшити долю насіння озимого ріпаку в Україні завдяки хорошій урожайності і високій рентабельності нових і перевірених гібридів. Найбільшою популярністю серед усіх українських виробників ріпаку як і раніше користується гібрид ШЕРПА - площі посіву цього гібриду в 2017 р. перевищили 100 тис. га.   Цього року рентабельність вирощування озимого ріпаку в Україні може сягнути 83%, що дасть йому змогу посісти перше місце серед олійних культур - пише agravery.com з посиланням на дані керівника Центру стратегічних досліджень Сумського НАУ Олександра Маслака. Дещо меншу рентабельність експерт прогнозує для соняшнику - на рівні 79%. За даними Мінагропроду у 2016 р. найбільш прибутковими були олійні культури: рентабельність соняшнику склала 61,9%, сої - 51,8%, ріпаку - 45%.   За оцінками фахівців компанії NPZ, понад 80% посівів озимого ріпаку станом на сьогодні перебувають в хорошому і середньому стані. Таким чином, є всі підстави вважати, що зацікавленість аграріїв у даній культурі і площі посівів збільшуватимуться і в подальшому.  
Детальніше
15.09.2017
Догляд за слаборозвиненими і нерівномірними посівами ріпаку
Озимий ріпак позитивно реагує на листове підживлення азотом і мікродобривами, навіть в невеликих дозах. Особливо це актуально за умов пізніх сходів. Такі обробки в комбінації з невеликими дозами регуляторів росту необхідні для досягнення маленькими рослинами фази 5-6 і більше листків перед входом в зиму.
Завантажити
07.08.2017
Рекордні врожаї гібридів озимого ріпаку NPZ в 2017 р.
Збирання ріпаку перебуває на завершальному етапі. Топ-гібрид ШЕРПА захистив свою передову позицію з урожайності на практиці понад 55 ц/га у Великомихайловському районі Одеської області, Луцькому і Горохівському районах Волинської області.   Гібрид МЕРСЕДЕС також показує високий потенціал урожайності на Півдні і Заході України. Виробники цінують гібриди озимого ріпаку NPZ за стабільну врожайність, якої сягають попри пізню сівбу майже в жовтні і холодні та посушливі умови росту.   Слідкуйте за нашими регулярними оновленнями даних з урожайності!   Таблиця з урожайностями на Заході України.   Таблиця з урожайностями в Центрі України.   Таблиця з урожайностями на Півночі та Північному Сході України.   Таблиця з урожайностями на Півдні та Південному Сході України.
Детальніше
06.08.2017
Стрип-тілл для ріпаку
Поради тим, хто в умовах посушливого клімату планує перейти до технології стрип-тілл у вирощуванні ріпаку.
Завантажити
28.07.2017
4 т/га ріпаку на пісках - цілком можливо!
За рентабельністю ріпак із урожайністю 3 т/га рівноцінний 6 т/га
пшениці. Але отримати озимої пшениці 6 т/га на піщаних ґрунтах
не так просто. Передові господарства Полісся збирають ріпаку 4 т/га.
Завантажити

Ціни на товарний ріпак

Нові сорти і гібриди