Ми сприяємо зростанню
якості!

Новини компанії

15.02.2018
Вирощування гороху як і раніше - рентабельно!
Ціни на горох з 7.400 грн/т в сезон урожаю 2017 р. знизились до теперішніх 6.000 грн/т. Передумовою для рентабельного вирощування цієї культури є урожайність понад 25 ц/га. Правильна технологія, така як рання сівба, внесення 1 ц/га сульфату амонію і застосування фунгіцидів у період цвітіння гарантує найвищу врожайність від 40 ц/га і більше й отримання брутто-доходу понад 200 $/га.   З урахуванням всіх подальших позитивних факторів, таких як низька потреба цієї культури у волозі, ранній строк збирання, високі запаси азоту в ґрунті після гороху дають змогу отримати прибавку врожайності таких культур як пшениця і ріпак на рівні 0,5 - 1,0 т/га. Всі ці позитивні ефекти відносяться до гороху.   Економіка вирощування гороху під ріпак. Подивитись розрахунок   Економіка вирощування гороху під пшеницю. Подивитись розрахунок   Технологія вирощування гороху
Детальніше
12.02.2018
Підсумки сезону конференцій по ріпаку "Фокус на високий урожай ріпаку в 2018 році!"
У п'ятницю, 09.02.18, завершилась цьогорічна серія конференцій по ріпаку з рекордною сумарною кількістю учасників понад 850 чоловік! У цілому, конференції відбулись у 5 містах: Запоріжжі, Одесі, Кропивницькому, Вінниці і Тернополі.   Організатори - фірми NPZ, HORSCH, Полетехніка і YARA відзначили посилений інтерес до ріпаку, площі під яким у 2017 р. посіли друге місце за розміром (після рекордних показників 2008 р.) і сягнули 1 млн га.   У доповідях конференцій йшлося про аналіз ринку, а також технології вирощування ріпаку. У фокусі доповідей фірми Horsch були технічні новинки в технології стрип-тілл, точній сівбі ріпаку сівалками Maestro, а також в спушуванні ґрунту (культивації) і одночасному смуговому внесенні добрив за допомогою TIGER  7 MT і 12 MT.   Фірма NPZ головний акцент зробила на стимуляції розвитку кореневої системи, ранній сівбі, а також на представленні нових високоврожайних гібридів озимого ріпаку АТОРА, КУГА, ТУРЕ і ШРЕК.   Фірма YARA, яка вперше брала участь у конференціях, доповідала про застосування мікроелементів і ефективності своїх фосфорних добрив завдяки потрійним компонентам.   Від групи компаній «Полетехніка» виступив Дмитро Граца, проекту точного землеробства. В презентації він представив зразки сільськогосподарської техніки найближчого майбутнього (безпілотні самохідні трактори, посівні комплекси і т.д.), а також розповів про такий сервіс як навігація і точне землеробство.   На кожній з конференцій успішні виробники мали змогу розказати і подискутувати про власний практичний досвід вирощування ріпаку, пшениці та гороху.
Детальніше
28.11.2017
Українські виробники ріпаку відвідали селекційний центр NPZ у Німеччині
Компанія NPZ організувала поїздку для багаторічних успішних виробників ріпаку до Німеччини з 13-го по 17-те листопада 2017 р. Під час подорожі агрономи і керівники господарств мали змогу обмінятися досвідом в технології вирощування озимого ріпаку і зернових культур, побувати в селекційному центрі в Мальхові і на насіннєвому заводі NPZ, познайомитися з новими гібридами озимого ріпаку АТОРА і КУГА. У рамках подорожі українські аграрії також відвідали найбільшу в Європі аграрну виставку Agritechnica в м.Ганновер і змогли оглянути найновіші розробки у сфері техніки.   Приємним доповненням програми стало відвідування визначних місць у Берліні, Вісмарі і Копенгагені.
Детальніше
21.11.2017
Посіви озимого ріпаку входять в зиму в хорошому стані
Згідно останніх даних МінАПК, в Україні озимим ріпаком засіяно 847 000 га. Це більше за показники площ вирощування ріпаку в Польщі, де цією культурою зайнято 840 000 га. Таким чином, Україна цього року посіла 3-тє місце в Європі за площею посіву озимого ріпаку.   Більшість посівів у Лісостепу України входять в зиму в оптимальному стані з 8-12 листками, тоді як за оцінками фахівців NPZ  270 700 га у Степу перебувають у хорошому і середньому, а 89 300 га навіть у критичному стані.   За середньої врожайності 27,6 ц/га валовий збір урожаю наступного року може скласти ті самі 2,1 млн т, що й 2017 року, забезпечуючи тим самим стабільні ціни.   Хороший стан площ у Лісостепу і на Поліссі забезпечено завдяки послідовному переходу на ранні строки сівби до 15-го серпня, покращеній технології і своєчасним опадам.
Детальніше
09.10.2017
Ріпак виходить на перше місце за прибутковістю
Посівні площі під озимим ріпаком цього року залишились на стабільно високому рівні - 794,8 тис. га за даними МінАПК станом на 29.09.17. Проте, за власними оцінками компанії NPZ площі посіву помітно перевищили 800 тис. га. Таким чином, Україна посіла 4-те місце в світі за посівними площами озимого ріпаку з невеликим відривом від Польщі, де посівні площі склали 840 тис. га.   Компанія NPZ змогла збільшити долю насіння озимого ріпаку в Україні завдяки хорошій урожайності і високій рентабельності нових і перевірених гібридів. Найбільшою популярністю серед усіх українських виробників ріпаку як і раніше користується гібрид ШЕРПА - площі посіву цього гібриду в 2017 р. перевищили 100 тис. га.   Цього року рентабельність вирощування озимого ріпаку в Україні може сягнути 83%, що дасть йому змогу посісти перше місце серед олійних культур - пише agravery.com з посиланням на дані керівника Центру стратегічних досліджень Сумського НАУ Олександра Маслака. Дещо меншу рентабельність експерт прогнозує для соняшнику - на рівні 79%. За даними Мінагропроду у 2016 р. найбільш прибутковими були олійні культури: рентабельність соняшнику склала 61,9%, сої - 51,8%, ріпаку - 45%.   За оцінками фахівців компанії NPZ, понад 80% посівів озимого ріпаку станом на сьогодні перебувають в хорошому і середньому стані. Таким чином, є всі підстави вважати, що зацікавленість аграріїв у даній культурі і площі посівів збільшуватимуться і в подальшому.  
Детальніше

Ціни на товарний ріпак

Нові сорти і гібриди